KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5128342
nr 512 8342
Akvarell
sign, 1800-tal, 16x14
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 mars 2008
kl 16:03:06
350 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)